Jak Zrobić Ściąge Żeby Nauczyciel Nie Zauważył?

Jeżeli nauczyciel należy do tych, którzy oczekują pustego biurka, nie masz wielkiego pola manewru. Nie schowasz ściągi w piórniku, nie przykleisz jej do linijki, ale możesz wykorzystać długopis! Oklej go ściągą samodzielnie albo kup długopis do ściągania.

Jak zrobić ściągę nie do wykrycia?

Jak zrobić niewidoczną ściągę nie do wykrycia? Ukryć ją w długopisie ze ściągą Zakazany Długopis®. Jeśli materiału na egzamin jest bardzo dużo, warto mieć przy sobie kilka długopisów Zakazany Długopis® z różnymi zagadnieniami, podzielonymi na odpowiednie kategorie.

Jak schować ściągi?

Ściąga na długopisie

Istnieją różne gadżety, które można wykorzystać, żeby ukryć ściągę. Jednym z nich są specjalne długopisy, na których można napisać to i owo. Minus jest jednak taki, że ściąga może rzucać się w oczy.

Jak najlepiej zrobić ściągę na sprawdziany?

Najlepiej zaznaczyć je kolorowym markerem (ale nie zamazać). Na niewielkim kawałku kartki w kratkę zacznij drobnymi literkami wypisywać wybrane wcześniej pojęcia itp wraz z odpowiedziami na nie (co znaczą, kto to był, co się wtedy stało). Schowaj ściągę do piórnika, a na lekcji przenieś ją do swojej dłoni.

Jak ściągać w pierwszej ławce przed nauczycielem?

Gdy nadejdzie pora egzaminu i będziemy siedzieć w ławce, wystarczy założyć jedną nogę na kolano drugiej i lekkim ruchem stopy odsłaniać naszą podeszwę wraz ze ściągą. Sposób ten sprawdza się jeszcze lepiej, gdy siedzimy w pierwszej ławce tuż przed nauczycielem, którego biurko bezpośrednio styka się z naszą ławką.

You might be interested:  Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław Ile Punktów?

Jak ściągnąć na kamerce?

Fajnym tipem na ściąganie podczas sesji online jest umieszczenie ściąg na roletach okiennych przed biurkiem. Podczas pokazywania pokoju na kamerce możesz mieć odsłonięte okna, a potem, jak już usiądziesz do zaliczania egzaminu przez internet, możesz poprosić o możliwość zasłonięcia okien, bo słońce świeci Ci w oczy.

Gdzie schowac ściągę na maturze?

Ściągę możesz przymocować taśmą klejącą do białego długopisu. Wprawdzie zmieści się tam niewiele, ale jest to niezawodny sposób. Pilnujący nie patrzą w najbardziej oczywiste miejsca, zajęci wychwytywaniem bardziej tajnych miejsc. Możesz też ściągę ukryć w paczce chusteczek niewinnie leżących przed arkuszem.

Jak można ściągać na sprawdzianie?

Takim sprytnym urządzeniem na wyjątkowo trudne misje jest Zakazany Długopis® – długopis do ściągania na sprawdzianach i nie tylko. Zakazany Długopis® działa inaczej niż zwykłe długopisy do ściągania. Myk polega na tym, że nie ma w nim żadnej wysuwanej rolki ze ściągą, która mogłaby być zauważona.

Jak ściągać z kartki?

Możemy wyróżnić kilka rodzajów ściąg w zależności od kształtu kartki.

  1. Prostokąt – najczęściej ściągamy z kartki zwiniętej w harmonijkę schowaną najczęściej w rękawie lub pod dłonią.
  2. Kwadrat – jest to popularna ściąga, którą często chowamy pod kartką, na której piszemy sprawdzian.

Jak zrobić ściągę do zakazanego długopisu?

  1. Wytnij bardzo dokładnie ściągę o wymiarach około 10 cm x 3.2 cm. Kartka powinna idealnie owijać się wokół całego długopisu. Nie może nachodzić na siebie.
  2. Zegnij ściągę na końcówce. i włóż ją w osłonkę od ściętej strony.
  3. Umieść ściągę w pożądanej. pozycji i dosuń niebieską obudowę do końca.

Jak ściągać na egzaminie?

Ściągi-długopisy, mikroskopijne słuchaweczki, mini książeczki czy gotowce i tradycyjne ściągi na papierze – to tylko niektóre z pomysłów studentów na ściąganie na egzaminach.

You might be interested:  Jak Wygląda Szkoła W Norwegii?

Jak zrobić ściągę w Wordzie?

Na karcie Układ strony wybierz polecenie Kolumny -> Więcej kolumn. W oknie dialogowym Kolumny w polu tekstowym Liczba kolumn wpisz liczbę 4 (lub 3). Dodatkowo nie zapomnij „zaptaszkować” pola Rozdzielone linią (dzięki temu kolumny będą rozdzielone pionową linią, więc wycinanie ściąg będzie wygodniejsze).

Jak sciagac gdy nauczyciel chodzi po sali?

Znasz to uczucie kiedy chcesz ściągać, ale boisz się że nauczyciel Cię przyłapie przy całej klasie? Ostatnio wraz z naszą redakcją odkryliśmy rewelacyjny lifehack na ściąganie w szkole. To magiczny długopis ściąga. Długopis z którego ściągniesz wszystko nawet obok nauczyciela.

Jak ściągać na maturze?

Sposób na ściąganie na maturze, który opisała ‘Gazeta Wyborcza’, wygląda jak profesjonalna, choć kosztowna usługa. Maturzysta przychodzi na egzamin z telefonem przyklejonym do pleców lub klatki piersiowej, a połączonym pętlą indykcyjną z mikrofonikiem i umieszczoną w uchu beżową mikrosłuchawką.

Jak ściągać na studiach?

Coraz bardziej popularny jest zestaw do ściągania, czyli mikroskopijna słuchaweczka – ok. 10 mm, mikrofon przypinany np. do rękawa, telefon komórkowy z bluetooth i oczywiście życzliwa osoba, która dyktuje odpowiedzi. Zakup owego zestawu kosztuje ponad tysiąc złotych.

Author: Alicja Adamska

Leave a Reply

Your email address will not be published.