Szkoła Dla Elity Kto Zarazil Marine?

Kiedy Guzmán dowiaduje się, że Pablo Ruiz zaraził Marinę wirusem HIV, wraz z Anderem i Polo pobili go do takiego stopnia, że mogli go zabić.

Kto zabił Marine w szkole dla elity?

Po smutnym lecie spędzonym z Christianem, który czuje się strasznie winny, że ukrywa prawdę, że Polo zabił Marinę.

Kto zmarl w Szkoła dla elity?

W nowych odcinkach ‘Elite’ okaże się bowiem, że Polo (Álvaro Rico) nie żyje.

Jak zginela Marina?

Lekarka Marina Kalabina zginęła podczas ostrzału rosyjskiej armii. Transportowała 14-latka. O śmierci ukraińskiej lekarki Mariny Kalabiny poinformował w środę Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Zginęła w Kijowie w wyniku ostrzału wojsk rosyjskich, gdy transportowała ciało 14-letniego chłopca.

Czy Marina zyje?

na samym początku, gdy dowiadujemy się że to Marina jest tą ofiarą tak odrobinę zrobiło mi się smutno. no bo młoda i pełna życia itd. ale im głębiej w las, im bardziej poznajemy Marinę, moja niechęć do tej dziewczyny co raz bardziej wzrasta i ostatecznie absolutnie nie było mi przykro że zginęła.

Kto zabil Marine?

sezon ‘Szkoły dla elity’ wiąże się też z historią Polo, który okaże się czarnym charakterem w serialu. ‘Na pierwszy rzut oka Polo może być potraktowany jako ten ‘zły’, bo to on przecież zabił Marinę. Chłopak popełnił ten czyn ponieważ cała sytuacja go przerosła.

Jak Polo zabił Marine?

Jednak po poznaniu tożsamości złodziei Polo ( Álvaro Rico ) spotyka Marinę i uderza ją mocno w głowę, powodując jej śmierć. W końcu Carla i Christian ( Miguel Herrán ), którzy byli świadomi czynów Polo, zostają wspólnikami, a Nano zostaje niesprawiedliwie oskarżony.

You might be interested:  Szkoła Zdalnie Od Kiedy?

Kto będzie w 5 sezonie Szkoły dla elity?

Widzowie oczekują jednak przede wszystkim powrotu takich postaci jak Mencía (Martina Cariddi), Samuel (Itzan Escamilla), Omar (Omar Ayuso), Rebeka (Claudia Salas), Patrick (Manu Rios) i Ari (Carla Díaz).

Gdzie jest nagrywana Szkoła dla elity?

Zdjęcia do serialu zrealizowano w Madrycie i w paśmie górskim Sierra de Guadarrama (Hiszpania).

Kto zaatakowal Ari?

Rebe (która jest biegłym bokserem) wybija Armando ze swojej dziewczyny i para ucieka. W stanie nietrzeźwym Ari podchodzi do Armando i mówi mu, że jej ojciec zrujnuje mu życie. W odpowiedzi Armando atakuje Ariego i przerywa mu Guzmán (który przybył, by skonfrontować się z Ari w sprawie Samu).

Kto zabil Armando?

Jest jeden haczyk – Armando nie żyje, a jego ciało spoczywa na dnie jeziora. Jeśli policja zacznie go szukać, może to oznaczać kolejne kłopoty dla Samuela, Rebe, a przede wszystkim Guzmána, który zabił Armanda.

Czy Samuel zginal?

Chociaż fani myślą, że Samuel mógłby jeszcze wrócić, to jednak wygląda na to, że rzeczywiście bohater odszedł.

Author: Alicja Adamska

Leave a Reply

Your email address will not be published.