Ile Sezonów Ma Szkoła?

W listopadzie 2020 telewizja TVN poinformowała, że serial zakończy się po sezonie 13

Kiedy leci serial Szkoła?

Szkoła – gdzie i kiedy oglądać? Nowe odcinki serialu możesz oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15:50 na antenie TVN7. Zarówno nowy i jak i archiwalne sezony obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Ile odcinków ma szkoła zabójców?

Szkoła zabójców

Gatunek dramat kryminalny, fantasy, thriller
Liczba odcinków 10
Liczba serii 1
Produkcja
Produkcja Gozie AGBO Chipmunk Hill Getaway Productions Giant Generator 2 Miles Entertainment Universal Cable Productions Sony Pictures Television

Ile odcinków ma szkoła dla elity?

Szkoła dla elity (hiszp. Élite; ang. Elite) – hiszpański serial młodzieżowy z 2018 roku, stworzony dla platformy Netflix przez Carlosa Montero i Darío Madronę.

Szkoła dla elity.

Gatunek thriller dramat
Kraj produkcji Hiszpania
Oryginalny język hiszpański
Liczba odcinków 40
Liczba serii 5

Gdzie jest nagrywana Szkoła TVN?

1 września TVN wyświetli pierwszy odcinek nowego paradokumentalnego serialu ‘Szkoła’. Wszystkie zdjęcia powstają w Krakowie.

Co leci na TVN7 teraz?

TVN 7

19:35 Opowieści małżeńskie odc. 8/26, Serial paradokumentalny 19:35 Opowieści małżeńskie odc. 9/26, Serial paradokumentalny
20:35 Hotel Paradise 5 odc. 59/60, Reality show 20:35 Hotel Paradise 5 odc. 60-ost., Reality show
21:40 Gniew oceanu Dramat przygodowy 21:40 Złodziejka tożsamości Komedia kryminalna
You might be interested:  Ile Arabia Nauczyciel?

Dlaczego nie będzie 2 sezon szkoły zabójców?

Serial ‘Szkoła zabójców’ nie będzie już kontynuowany. Produkcja została skasowana po 1. sezonie – oznacza to, że nie powstaną już nowe odcinki.

O czym jest szkoła zabójców?

Odarty ze złudzeń nastolatek zostaje zrekrutowany do liceum dla zabójców. Chłopak stara się utrzymać swój kodeks wartości, jednocześnie mierząc się z bezwzględnym systemem nauczania, okrutnymi klikami towarzyskimi oraz swoimi własnymi słabościami typowymi dla okresu dojrzewania.

O czym jest serial Deadly class?

Utrzymana w konwencji thrillera akcja serii rozpoczyna się w 1987 roku i opowiada o Marcusie Lopezie Arguello, nastoletnim chłopcu, który po śmierci rodziców, pozbawiony opieki, trafia do szkoły dla młodocianych zabójców. Żyjąc w atmosferze ciągłego ryzyka, nawiązuje pierwsze przyjaźnie i odkrywa miłość.

Ile odc ma 5 sezon Szkoła dla elity?

Sezon 5: Szkoła dla elity

2022 8 odcinków 6 godz.

Ile odcinków ma sezon 2 Szkoła dla elity?

Sezon 2: Szkoła dla elity

2019 8 odcinków 6 godz.

Czy będzie Szkoła dla elity 6?

Big news: Elite has been renewed for Season 6! Do obsady dołączą zaś Carmen Arrufat Blasco, Ana Bokesa, Álvaro de Juana, Alex Pastrana i Ander Puig. W serialu pozostanie tylko dwóch członków oryginalnej obsady.

Czemu nie nagrywają szkoły?

Czaja tłumaczy, że stacja zamierza inwestować w pasma prime-time, czyli czasie największej oglądalności. Zależy nam też na zatrzymaniu widzów przez cały rok, nie tylko wiosną i jesienią. Dlatego na przykład w styczniu i lutym chcemy utrzymać emisję obu codziennych seriali – ‘Brzyduli’ i ‘Zakochanych po uszy’.

Gdzie jest nagrywana Szkoła dla elity?

Zdjęcia do serialu zrealizowano w Madrycie i w paśmie górskim Sierra de Guadarrama (Hiszpania).

Do jakiego liceum chodzila Natsu?

Doliczmy do tego ponad 1,6 miliona obserwatorów na TikToku. Te liczby robią wrażenie. Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku. Pochodzi ze Śląska i ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym.

Author: Alicja Adamska

Leave a Reply

Your email address will not be published.