14 października 2019

Wycieczka do Warszawy

17 września 2019r. w Urzędzie Gminy Szaflary odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno- technicznego pt. EKO KWIATY organizowanego przez Szkołę Podstawową w Borze przy współudziale Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki oraz Urzędu Gminy w Szaflarach. Nagrodzeni uczniowie prezentowali swoje prace, kompozycje kwiatowe wykorzystujące surowce wtórne następnie z rąk pana wójta Rafała Szkaradzińskiego odebrali nagrodę, którą był wyjazd na dwudniową wycieczkę do Warszawy. W programie było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz Stare Miasto.

Wśród nagrodzonych była uczennica naszej szkoły Patrycja Latocha, która za swoją kompozycję kwiatów z plastikowych butelek otrzymała możliwość wyjazdu do stolicy. Serdecznie gratulujemy Patrycji i życzymy dalszych sukcesów

Relacja: Dominika Sięka Guzda

Relacja na stronie GCKPiT Szaflary