01 kwietnia 2020

Pudełko lekturowe
Inaczej, ale nie gorzej!

Przyszło Nam wszystkim pracować w nowych warunkach, nie możemy chodzić do szkoły, spotykać się z przyjaciółmi, ponieważ wokół szaleje pandemia. Jak radzić sobie z zdalna nauką? Jak się odnaleźć w tej trudnej sytuacji? Z jednej strony boimy się o siebie i najbliższych, aby nie zachorowali, z drugiej strony martwimy się o ten rok szkolny jak będzie wyglądał? Co z ocenami? Kiedy spotkamy się z nauczycielami i przyjaciółmi? Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na te wszystkie pytania, jedno co jest teraz pewne i oczywiste Dbaj o siebie! ZOSTAŃ W DOMU!

Realizując te zalecenia, nie trzeba rezygnować z poznawania świata wiedzy, a zdalne nauczanie też jest ciekawym doświadczeniem. Klasa piąta aktualnie przerabia lekturę Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy". Właśnie zrealizowała zdalnie projekt pt. "Pudełko lekturowe" efekty tej pracy można zobaczyć na zdjęciach.

Relacja: Dominika Sięka Guzda

Zdjęcia: Dominika Sięka Guzda