14 października 2019

"Kierowca na medal" w ramach akcji NO PROMIL - NO PROBLEM

14 listopada uczennice klasy III: Joanna Chrobak, Justyna Dąbrowska i Magdalena Knapczyk Szkoły Podstawowej w Borze pod opieką szkolnego koordynatora do spraw profilaktyki Wiolettą Luberda wraz z panią policjant z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu uczestniczyły w kontroli trzeźwości kierowców przejeżdżających przez naszą miejscowość w ramach udziału w kampanii społecznej NO PROMIL - NO PROBLEM.

Wszyscy kierowcy zatrzymani do kontroli trzeźwości, po zbadaniu alkomatem otrzymali specjalnie przygotowane przez szkołę odznaki "Kierowca na medal" i materiały informacyjne przekazane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szaflarach.

Akcja przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze, o czym świadczą uśmiechy na twarzach uczennic, pani policjant i oczywiście kierowców, którzy chętnie zgadzali się na zdjęcie.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda