12-19 grudnia 2019r.

Innowacja pedagogiczna - "Moliki ksi±żkowe"

Kolejne spotkania z zaproszonymi go¶ćmi w ramach innowacji pedagogicznej w oddziałach przedszkolnych za nami. Tym razem odwiedziły nas panie Małgorzata Cisoń (mama Michała i Krzysia) oraz Lucyna Jarz±bek (mama Natalii). Obie panie postawiły na znane dziecięce bajki/wiersze z morałem.

Pierwsza zapoznała dzieci z krótkimi „Bajeczkami Pani Tęczy” i były to: „Trzy małe ¶winki”, „Dumna żaba”, „Zarozumiała mrówka”, „Spragniona wrona”, „Niebieski kojot” oraz „Mały czerwony kogucik”.

Z kolei druga pani odczytała dzieciom wiersze Jana Brzechwy: „Hipopotam”, „Na straganie”, „Kaczka dziwaczka”, „Zoo” i inne.

Dzieci miały możliwo¶ć poznać nowe bajki i wiersze oraz zastanowić się nad ukryt± w nich nauk±.

W ramach spotkań wychowankowie spotkali się również na wspólne ogl±danie bajki ¶wi±tecznej „Rudolf czerwononosy renifer”.

Relacja: Justyna Kurnat

Zdjęcia: Justyna Kurnat