29 listopada 2019

Innowacja pedagogiczna - "Moliki książkowe"

W ostatni piątek miesiąca oddziały zerowe ponownie odwiedził zaproszony rodzic w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Moliki książkowe”. Drugi raz z rzędu spotkaliśmy się w sali 3/4-latków wraz z Panią Moniką Jędrol, która już po kilku minutach zdobyła uwagę wszystkich dzieci. Słuchały one jej z ogromnym skupieniem i zainteresowaniem. Kolejna mama, która nie bała się usiąść wspólnie z dziećmi na dywanie i kolejny sukces w zdobyciu uwagi dzieciaków.

Pani Monika przyniosła ze sobą wspaniałą książkę pt: „Heidi” Johanny Spyri. Po skończeniu czytania zadała dzieciom kilka pytań, na które z chęcią odpowiedziały. Również Pani Ania chwilę porozmawiała z wychowankami na temat przeczytanej bajki. Na koniec wszyscy się pożegnali i każda z grup oddziałowych wykonała tematyczną kolorowankę Heidi z kozą.

Relacja: Justyna Kurnat

Zdjęcia: Justyna Kurnat