25 października 2019

Innowacja pedagogiczna - "Moliki książkowe"

W ubiegły piątek, tj. 25.10.2019r. odbyły się w oddziałach przedszkolnych SP w Borze łączone zajęcia innowacyjne pt.: "Moliki książkowe". Dzieci wraz z nauczycielami z obu oddziałów zerowych spotkali się wspólnie w sali 5/6-latków, aby poznać przygody małego żółwia Franklina.

Po zajęciu miejsc na dywanie w obwodzie koła oraz zaznajomieniu się z zasadami obowiązującymi podczas czytania bajki przez wychowawcę, pani Anna Kalata oddała się lekturze książki pt.: "Franklin boi się burzy". Wszystkie dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem opowieści oraz odpowiadały na bieżące pytania pani Ani.

Po zakończeniu czytania, dzieci otrzymały tematyczne kolorowanki, które wypełniły kolorami w swoich salach oddziałowych.

Relacja: Justyna Kurnat

Zdjęcia: Justyna Kurnat