15 listopada 2019

Szkolny Konkurs Recytatorsko - Gawędziarski im. A. Kudasika i B. Werona"

15 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorsko - Gawędziarski im. A. Kudasika i B.Werona, w którym wzięło udział 10 uczniów w 2 kategoriach: gawędziarze i recytatorzy. Za wybór repertuaru, przygotowanie uczniów i organizację eliminacji szkolnych odpowiedzialna była Wioletta Luberda.

Komisja konkursowa w składzie: Monika Mroszczak - G±sior, Dominka Sięka - Guzda i Monika Szado, oceniała uczestników wg następuj±cych kryteriów: opanowanie pamięciowe, poprawno¶ć językowa, interpretacja utworu i ogólny wyraz artystyczny.
Jury przyznało:
- Wiktor Milaniak
- Joanna Chrobak
- Aleksandra M±ka
- Martyna Jarz±bek
- Kamila Jarz±bek
- Justyna D±browska
- Amelia Jarz±bek
- Natasza Wojciechowska
- Weronika Zarębczan
- Gabriela G±sior

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i ocenę edukacji polonistycznej i j.polskiego oraz pozytywny wpis do dziennika.

Laureaci I miejsca będ± reprezentować szkołę 27 listopada na Gminnym Konkursie Recytatorsko - Gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona w Skrzypnem.

Relacja: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Monika Szado