Rozstrzygnięcie konkursu "Z biologią w tle - malowany kamień"

Miło nam poinformować, że w naszej szkole jest wielu poszukiwaczy wyjątkowych kamieni, którzy mają na nie kilka pomysłów. Mamy nadzieję, że konkurs, w którym wzięliście udział, dał Wam możliwość obcowania ze sztuką i przyrodą. Był okazją do przeżywania wspaniałych chwil, będąc ze sobą, swoimi myślami i talentami artystycznymi. Dziękujemy rodzicom za pomoc i wsparcie dzieci. Wspaniałe prace spowodowały, że komisja konkursowa, miała "twardy kamień" do zgryzienia, dlatego postanowiła, wyróżnić wszystkich, za udział, a szczególnie docenić prace: Anny Kukulak, Justyny Dąbrowskiej i Magdaleny Knapczyk. Dla każdego uczestnika konkursu, jest przygotowana nagroda!

Galeria prac przedstawia kamienie wykonane przez:
Anię Kukulak, Madzię i Blankę Cudzich, Oliwię Cisoń, Antka i Tomka Gacek, Dominika Pawlikowskiego, Filipa Kukulak, Julkę Waliczek, Wiktora Milaniak, Justynę Dąbrowską, Madzię Knapczyk i Kacpra Bafię. Rodzice poprzez e-dziennik,otrzymają informację o terminie i sposobie odebrania nagrody!

Relacja: Urszula Stachoń

Zdjęcia: Urszula Stachoń