11 października 2019

"Żyj z przyrodą w zgodzie" - konkurs ekologiczny.

W dniach 03.09.do 23.09.2019r. chętni uczniowie naszej szkoły przygotowywali prace plastyczne na konkurs ekologiczny organizowany przez p. Annę Kalata. Celem konkursu było między innymi rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności plastycznych. Konkurs rozpatrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas młodszych 0-III oraz klas starszych V- VIII Ogółem na konkurs wpłynęło 21 prac z klas młodszych oraz 8 prac z klas starszych.

Komisja w składzie p. Monika Szado, s. Renata Janeczko oraz p. Monika Mroszczak- Gąsior przyznała po trzy nagrody w każdej kategorii. W kategorii klas młodszych nagrodę przyznano dla: Krzysztofa Cisonia, Patrycji Prokop oraz Joanny Chrobak. W kategorii klas starszych nagrodę przyznano dla: Magdaleny Cisoń, Martyny Luberdy oraz Patrycji Latochy. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpiło 11.10.2019r. Gratulujemy !

Relacja: Anna Kalata

Zdjęcia: Małgorzata Gacek