28 listopada 2019

Andrzejki klas m這dszych

W dniu 28.11.2019r. w Oddzia豉ch Przedszkolnych oraz klasach II i III mia這 miejsce podw鎩nie radosne wydarzenie : Andrzejki po陰czone z "Dniem Pluszowego Misia".

Wszystkie dzieci przysz造 w tym dniu ze swoim ulubionym pluszakiem. Przedstawi造 go pozosta造m uczestnikom imprezy. Nast瘼nie z zapartym tchem wys逝cha造 opowiedzianej przez p. Wiol prawdziwej historii o powstaniu pluszowego misia.

Jak na andrzejki przysta這 by造 ta鎍e, zabawy oraz oczywi軼ie wr騜by. Mi璠zy innymi popularna wr騜ba z butami oraz losowanie serduszek z imionami ch這pc闚 i dziewczynek.

Niezwyk陰 atrakcj tego dnia by這 malowanie twarzy. Pani Justyna pi瘯nie umalowa豉 twarze wszystkich obecnych dzieci.

Na koniec ka盥y uczestnik otrzyma odznak z wizerunkiem misia na pami徠k " Dnia Pluszowego misia". Wszyscy 鈍ietnie si bawili.

Relacja: Anna Kalata

Zdj璚ia: Anna Kalata