21 stycznia 2017

Zjazd Kolędników Misyjnych.

W dniu 21 stycznia 2017r w parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu odbyło się Archidiecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Wzięło w nim udział 2 tys. dzieci i młodzieży z archidiecezji krakowskiej. W tym radosnym spotkaniu uczestniczyły również nasze dzieci – Kolędnicy Misyjni ( w liczbie 24) ze Szkoły Podstawowej w Szaflarach i z Boru pod opieką sióstr katechetek s. Heleny i s. Renaty. Rano w sobotę w strojach kolędniczych wyjechaliśmy na to spotkanie. Po przyjeździe otrzymaliśmy gwiazdki kolędnicze na głowę i zostaliśmy włączeni jako grupa kolędnicza do kontynentu Azja I.W programie były: Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem bp. Antoniego Długosza, Misyjna Droga Kolędników ulicami miasta, wspólne tańce i kuchnia misjonarza. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze wspólnego spotkania.

Relacja: s. Renata Janeczko

Zdjęcia: s. Renata Janeczko