30 listopada 2016 r

Gminny konkurs im. A. Kudasika i B. Werona

21 listopada 2016r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorsko - Gawędziarski im. A. Kudasika i B.Werona, w którym wzięło udział 9 uczniów w 2 kategoriach: gawędziarze i recytatorzy. Za wybór repertuaru, przygotowanie uczniów i organizację eliminacji szkolnych odpowiedzialna była Wioletta Luberda.

Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Gacek, Dorota Sikoń i Wioletta Luberda oceniała uczestników wg następuj±cych kryteriów: opanowanie pamięciowe, poprawno¶ć językowa, i nterpretacja utworu i ogólny wyraz artystyczny.
Jury przyznało:
- Martyna Jarz±bek
- Gabriela G±sior
- Aleksandra Kalata
- Maria Milan
- Amelia Jarz±bek
- Natasza Wojciechowska
- Weronika Zarębczan
- Magdalena Cisoń
- Karolina Niemiec

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i ocenę celuj±c± z j.polskiego oraz pozytywny wpis do karty obserwacji i zeszytu wychowawcy.

Laureatki I miejsca reprezentowały szkołę 30 listopada na XXV Gminnym Konkursie Recytatorsko - Gawędziarskim im. A. Kudasika i B. Werona w Skrzypnem.

Nasza uczennica - Martyna Jarz±bek kl. II zdobyła wyróżnienie.

Protokołowała Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda