13 października 2016

Protokół z konkursu plastycznego.

Na przełomie września i października 2016r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły" zorganizowany przez POLSKA PRESS Sp z o.o. i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Wzięli w nim udział uczniowie z kl. "0" i II-III, a zadaniem ich było wykonanie pracy plastycznej na temat bezpieczeństwa na drodze w oparciu o pogadankę na ten temat i wysłuchaną bajkę pt. "Psotni rycerze".

Komisja konkursowa w składzie: Wioletta Luberda i Anna Kalata dokonała oceny prac wykonanych pod ich opieką.

Zgodnie z warunkami regulaminu przesłano do organizatora wszystkie prace wykonane przez uczniów kl. "0" i II -III obecnych podczas zajęć plastycznych (16 prac), którzy odstarczyli oświadczenia rodziców w określonym terminie.

Uczniów biorących udział w konkursie nagrodzono oceną z edukacji plastycznej.

Protokołowała: Wioletta Luberda

Zdjęcia: Wioletta Luberda